دپارتمان بازرگانی - هاى مديسين | آکادمی آموزش پزشکی

گروه تخصصی پزشکی دارویی "هایمدیسین"

دپارتمان بازرگانی "هایمدیسین"

گروه داروسازان نانو گستر راستین با نام تجاری هایمدیسین در سال 1396 تاسیس شد و امروز این هلدینگ در زمینه های مختلف از جمله آموزش تخصصی برای پزشکان و دندان‌پزشکان، تولید کیت های پی آر پی، نانودارو ها و بایوکرم ها و فروش محصولات بهداشتی و زیبایی از جمله فیلر، بوتاکس و لیپوزوم ها فعالیت میکند. 

بیش از 10 سال تجربه تحقیق و توسعه حوزه پزشکی

برگزاری کارگاه های تخصصی

  • بهره مندی از متخصصین مطرح کشور و جهان
  • ارائه برترین خدمات علمی و پزشکی

 

فعالیت های دپارتمان بازرگانی

ما یک مجموعه پیش‌رو و حرفه ای در حوزه تخصصی دارویی و پزشکی هستیم

گروه داروسازان نانو گستر راستین با نام تجاری هایمدیسین در سال 1396 تاسیس شد و امروز این هلدینگ در زمینه های مختلف از جمله آموزش تخصصی برای پزشکان و دندان‌پزشکان، تولید کیت های پی آر پی، نانو دارو‌ها و بایوکرم ها و فروش محصولات بهداشتی و زیبایی از جمله فیلر، بوتاکس و لیپوزوم ها فعالیت می‌کند.

این گروه همواره در تلاش بوده تا بهترین خدمات و بهترین کیفیت را ارائه دهد و امروز با افتخار اعلام می‌کند که با بهره گیره گیری از سرمایه های انسانی جوان و متخصص کشورمان و همکاری با اساتید برتر دانشگاه ها، برند برتر آموزش پزشکی در بین پزشکان و متخصصان عزیز کشورمان است.

highmedgroup هایمدیسین

گروه هایمدیسین همواره در تلاش است تا با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت در حوزه سلامت که بر اساس نیازهای کشور و مطابق با استانداردهای بین المللی عرضه می شوند، همراهی قابل اعتماد برای پزشکان و متخصصان عزیز کشورمان باشد و از این طریق در راستای بهبود سطح سلامت جامعه قدم بردارد.